p1080781 p1110537 p1110565 dsc_0327 dsc_2628 dsc_2655

Zpráva jednatele

Chtěl bych tímto napsat pár řádek k letošní sezóně hokejového oddílu TJ SOKOL Radomyšl.

Celý oddíl funguje pod vedením bratra Miroslava Kastnera a tomuto bafuňáři se letos povedl kousek vpravdě husarský. Všechny tři týmy, které zastřešuje se v sezóně 2013 – 2014 umístnili na „bedně”.  Celek TJ Sokol Radomyšl „C” hrající Sušickou šumavskou ligu se umístnil na druhém místě.

Celek „B” udělal ve skupině okresní soutěže velký kus k zisku titulu výhrou nad doposud druhým celkem a odpoutal se na první příčce o šest bodů, přičemž do konce soutěže zbývají čtyři kola.

Celek „A” svoji soutěž již ukončil na prvním místě v okresním přeboru. O vítězství bylo už jasno před posledním kolem. Za výhru tým obdržel pohár a ocenění přeborník okresu Strakonice s možností přihlásit se do krajského přeboru.

Za TJ SOKOL Radomyšl: Václav  Častoral – jednatel

06.03.2014