p1110560 p1110561 b-volf-ondrej-gaba jakub-myslivec-jakub-major-str dsc_0330 dsc_0316

Proletáři všech zemí, v…… .. …..

Tak je to tady. Vzhledem k tomu, že včera se završilo dvouleté úsilí naší milované partičky v dresu IHC Písek a podařilo se postoupit do druhé ligy, znamená to jediné. Sokol Radomyšl bude opět účastníkem krajské ligy! Takže soupeři třeste se! Opět se začne psát další střípek historie Radomyšlského hokeje v krajské lize pod přísným dohledem bafuňáře, trenérským drillem Nejvyšší opory velkého kříže, a hráčským umem Timura a jeho party. Nejdůležitější ovšem bude, že Homér se bude moci vrátit ke svému řemeslu, bo ho celou dobu svrběly prsty. Hlavní sponzor Sergej má prý dobrý tlak ve vrtu, aby mohl pustit ten nějaký petrodolar v rámci sponzoringu našeho velkoklubu a hospoda na Křenovce už nakoupila dostatek masa na steaky, abychom netrpěli ketózou. To je metabolická porucha, kdy dochází k nadměrnému odbourávání tuků z přemíry hladovění nebo ohromné fyzické námahy s následným vylučováním ketolátek do krve. A kdo by chtěl mít v těle ředidlo! Takže všichni na značky, letní příprava začíná tradičním nohejbalovým turnajem někdy v květnu. Do té doby se sokolové sejdou na tradiční schůzi, kde rozeberou strategie na příští sezónu a pochválí tu předchozí (chválit je vždycky co). Takže dalším reportážím zdar!!

06.04.2015