Sokol Radomyšl Sokol Radomyšl

HC Sokol Radomyšl

 

p1080768 p1080774 p1080787 p1150585 p1150595 p1150974

Na ostro

Tak nám to na ostro začalo. Ta naše KHL. Tím vysvětluji titulek pro ty, kteří si mysleli, že budu psát o způsobu oblékání našeho trenéra. Prohráli jsme smolně 2:3 v Krumlově, i když by prý podle některých vyjádření jednoho ze dvou trenérů více slušela remíza. Podrobnosti připravuji…. A zase je nemám. Při dnešním pracovním obědě ve složení: Vrchní trenér, Generální manažer, Poboční sponzor a Homér jsem si vyslechl spousty podrobností, milion drbů, přehršle kritiky ale nic, co by se dalo použít. Tak kupříkladu jeden nejmenovaný hráč obdržel od svého nejmenovaného úspěšnějšího bratra SMS, že to černé, co se pohybuje po ledě je puk a neškodilo by o něj občas zabojovat. Za tuto radu, ho jmenuji trenérem C týmu. Dále jsme se dozvěděl, že Ortoped byl donucen lozit po obraně a docela mu to prý šlo +- jeden hit. Dále byl pochválen Škodovka, ve hře 5 na 5 byl prý k neporažení. Na přesilovky ne, na oslabení taky ne a jinak pod dohledem statného ošetřovatele  je to vše OK. Slušela by tomu remíza prý. Pak pochvala skoro všech ostatních od Generálního manažera. Slušela by tomu remíza prý. Potom opět hodnocení hlavního trenéra ve stylu, že by tomu slušela remíza. Žádám podrobnosti, jsem umlčen, že tomu prý nerozumím. A obligátní – slušela by tomu remíza. Naštvání z toho, že remíza skončila v poslední minutě. No a do toho poboční sponzor povídá: Ještě že jsem tam nebyl. Bylo to prokaučované. Tak se v tom vyznejte. Jinak nutno říci, že na první zápas to bylo asi dobře a už se všichni těšíme na Lokomotivu. To si zajezdíme! Jen abychom nebyli moc od mouru…

HC Slavoj Český Krumlov – TJ Sokol Radomyšl 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Góly a nahrávky: 23. M Lukeš (Čížek), 29. Klíma (Čížek, M. Lukeš), 60. Z. Uhlíř (Malovec, Klíma) – 9. J. Řehoř (Stropnický), 36. Vlk (O. Gába).
Rozhodčí: Hamr – Karlín, Voves.
Vyloučení: 7:6.
Využití: 1:0.
Diváků: 153.
Č. Krumlov: R. Lukeš – Štěrba, Malovec, Čížek, Gallistl, J. Marek, M. Šimek – M. Lukeš, Z. Uhlíř, Klíma, Kadlec (21. Unger), R. Uhlíř, Vondřich, J. Fučík, Svěchota, Štěpán. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.
Radomyšl: T. Kavka – Burkoň, Pěnička, M. Škoda, M. Hřebíček, Kurz, Koutenský – J. Řehoř, Jungbauer, V. Novák, Stropnický, O. Gába, Vlk, Zd. Javůrek, Duchoň, F. Paukner. Trenéři Radek Volf a František Lifka.

Informace o článku

Datum
21.09.2015

Autor
Homér

Kategorie

Comments are closed.