p1080782 p1080795 b-daniel-jungbauer dsc_0324 dsc_2647 dsc_3027

Závěr sezóny

Tak jsme uzavřeli sezónu. Po dvou klepcích od Medvědů z Krumlova, kteří nám nedali ani čichnout k říjné samici a vyprovodili nás, jak ženatý boháč svoji nestydatou milenku, jsme dnes uzavřeli kapitolu nazvanou sezóna 2016-2017. Se vší pokorou jsme přijali roli nejlepšího mužstva v ledním hokeji na Strakonicku a zaslouženě jsme se jali dnes oslavit v Měšťanském pivovaru Strakonice tento úspěch. Na tatarák, kotletu, šunku, chléb, okurku a jiné pochutiny, doplněné lahodným mokem z místního pivovaru, se sešlo asi 30 hráčů, příznivců, manželek, přítelkyň, tet, potenciálních tchýní, provianťáků, náčelníků, hospodských a bůh ví koho ještě, aby se pobavili o sezóně minulé a příští. Pozvání přijali i potenciální nájezdníci do příští sezóny Radek Hovora a Pepa Slavík. Speciálním hostem naší oslavy byl nejlepší střelec, nahrávač, bavič a simulant Kuba Šimpy ředitel Šimoník, který musel strávit hned na začátku potupu toho horšího, neboť na začátku minulé sezóny přijal pozvánku do řad našeho konkurenta HC Strakonice a až historie ukázala, že to nebyl dobrý tah. Pod pohrůžkou násilí, kdy jsme mu dali čichnout k tataráku a pivu a poté jsme ho odtáhli k vodě na WC a sušenkám, musel slíbit, že to byl jeho poslední takto unáhlený krok. Po slavnostním slibu byl pak připuštěn k výše zmíněným potravinám. Rádi jsme přivítali i naše mladé pušky, které však včera slavili závěr sezóny v mužstvu juniorů IHC Písek a po prozkoumání jejich skelných pohledů a načechrání peřin, aby se mohli alespoň na chvíli vyspat, jsme jim mohli nalít nějakého vyprošťováka. Součástí dnešních lukulských hodů, bylo také odsouhlasení termínové listiny zahájení letní přípravy, kdy začneme asi někdy v květnu velkým nohejbalovým turnajem, pokračovat budeme tenisem a končit budeme asi u guláše. Každý den budeme polykat vysoké dávky piva, kuřat a knedlíků, abychom měli sílu na boj s obezitou. To vše vyústí důkladnými tréninky na ledě a pokud se nic hrozného nestane, vyjedeme i k prvnímu zápasu. Rád bych sem také dal nějaké foto, ale protože neumím se svým novým telefonem, uchyluji se pouze k odkazu na facebook a budu doufat, že se to zobrazí. Tak neuchyluji. Nejde to. Takový je život. Tak v příští sezóně na shledanou!

15.04.2017