p1150578 p1150596 p1110544 p1150975 myslivec-penicka-bouska-major dsc_0296

Valná hromada

Tak se dá tak celkem bez jakýchkoliv skrupulí říci, že dnes jsme opravdu zahájili novou sezónu. A to tak, že ve velkém stylu. Sešli jsme se totiž v hojném počtu ve známé písecké pivnici, abychom si rozdělili funkce. Valná hromada se vydařila, nakonec jsme se váleli všichni. Vzhledem k té skutečnosti, že nejvyšší opora velkého kříže vikomt Dymák přijal v IHC Písek tolik funkcí, že i Ferda Mravenec s broukem Pytlíkem by bledli závistí, jsme dnes museli zvolit nového trenéra, realizační tým, hráčský kádr, zásobovače a darmožrouty. Celkovým počtem 14 hlasů (nikdo nebyl proti, aby se na něj nějaká funkce taky dostala) byl zvolen následující personální strom:

Generální manager – náčelník, šaman, Mr. Dry Matter, guru Mírek sušička Kastner

Hlavní trenér – Notre ami de France á retour (personne comprend) – Notre Cher Radek Hovora

Assistent – Zdeněk hasič Javůrek

Sportovní manager – nepřál si být jmenován kvůli střetu zájmů ve vládě národní obrody

Provianťák – Jarda božská mana Křišťan

Kustod – Jindra Hojer rychlý Šíp

Vedoucí mužstva – Kuba kosmonaut Hrkal (ještě o tom neví)

Náměstek pro věci zbytečné – Kuba Šíša Šimoník

PR manager, spisovatel, tiskový mluvčí, vrchní žvanil – Homér

Pomocný režisér – Mazi (dálkové spojení a ovládání)

Kapitán – na dalších deset let má pronajatou tuto funkci Honza Říha Řehoř

Bubeník – Basa

Personalista – Ondřej kolportér Gába

Tesař (opravář hokejek) – Giuseppe Beppo Usignolo

Příležitostný bek – Pěnda

Univerzál – Dym ml. prostř. Dr. hoc. poc.

Tak to bychom asi tak měli a můžeme vykročit vstříc nové sezóně. Domluvili jsme již tréninky o letní přípravě 2x týdně. Budeme hrát fotbal, florbal, nohejbal, volejbal, handbal a kanibal. Také se zahřejeme u prasete-budeme ho honit po chlívku. Led uvidíme nejdříve příští týden ve sklenici s whisky. Sportovní manager si již s předstihem napsal jména eventuálních posil, což předpovídá velice široký a rozvětvený kádr.   Jednu z větví jsem přeříz! Takže nadcházející sezóna je naše!!!

02.05.2017