p1080775 p1110538 p1110543 dsc_0330 dsc_2705 dsc_2838

Žiju…

Ale po včerejším zápase si říkám, jestli nebylo lepší spáchat rituální sebevraždu ve stylu harakiri. Ale pěkně po pořádku. Bohužel moje časové vytížení mi nedovolilo, abych navštívil nějaký zápas Sokolíků v nové sezóně. Neviděl jsem tudíž ani zápas, po kterém jsme se chvilku vyhřívali na prvním místě tabulky KHL ani zápas s Milevskem, kde jsme prohrávali 5:1 a stejně ho vyhráli. Po absolvování tohoto zápasu si naše družina notně oddechla a chystala se na svůj včerejší match s koníkářema  z Hluboké. No co k tomu říci. První třetinu jsem se uvelebil ve VIP zóně a sledoval, jak se domácí tým snaží dobývat klec soupeřova brankáře. Nakonec se ujaly 2 pokusy. Jeden od Pepy Vlka, který ze dvou metrů vymetl šibenici nad pravým ramenem hlubockého gólmana a oslavil tím svůj první zápas v dresu Sokolíků v letošním roce. Druhou radost nám pomohl vytrysknout Dan Jungbauer, který ve 13. minutě z úhlu propálil gólmana a málem i síť, jak byl ten puk žhavý. A protože se soupeř nedostal do tempa a náš gólman si přinesl z porodnice spolehlivou fazónu, mohli jsme jít do šaten spokojeni. Bohužel, tam asi oba týmy měly rozdílné minuty. Zatímco v týmu Hluboké došlo pravděpodobně na řev, motivaci a šaratici, v naší šatně došlo asi k puštění magntetofonové pásky s velrybím vábením, na vískání ve vlasech a chleba se sádlem. Druhá třetina byla jak ze zlého snu. Nejdříve v 23. minutě Hluboká ve vlastním oslabení zařadila trojku (větší rychlost nebyla ani potřeba, aby hosté na 2 metrech získali čtyřmetrový náskok) a po střele hostujícího hráče to našemu gólmanovi propadlo pod rukou a za minutu bylo vyrovnáno. To když po výpadu 2 na 1 vystřelil hostující hráč bombu do protějšího rohu branky, gólman zachránil držadlem hole a puk dopadl na led před čárou a druhému dojíždějícímu hráči nedalo žádnou práci doklepnout do prázdné. A začínalo se od nuly. No a neuplynuly ani 2 minuty a naposledy nás osvítil duch svatý a my jsme opět vedli o dva góly a nechybělo moc a bývalý náčelník křičel:“deset, deset“. Nejdříve 1 vteřinu před koncem naší přesilovky po pěkném ťukesu Pepa Vlk vsítil svůj druhý gól, kdy usměrnil do brány gólmanem vyražený puk a z dalšího útoku ředitel skládky viděl i za roh oplocený ostnatým drátem a nalezl osamoceného Tomáše Staubera a ten již věděl co s pukem. Soupeř reagoval výměnou gólmana a to pro nás byla zároveň kramle do rakve. Absolutně jsme přestali stíhat, hráči Hluboké se pohybovali s lehkostí orla a my jak hrošík liberijský. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a bylo to 4:4. Zejména vyrovnávací gól v oslabení, to bylo něco. Čtyři jsme se vrhli do rohu na dva s pukem a dopadlo to jak muselo, puk se zjevil před naší bránou, kde okounili sami dva hráči hostí a ti si tak dlouho přihrávali, až si udělali z našeho gólmana prádlo. V poslední třetině jsme nestíhali vůbec nic. Soupeř si s námi dělal co chtěl a výsledkem byl sice ušmudlaný, ale přesto gól v 57. minutě. Pak jsme začali konečně i hrát, trefili jsme Pepou Slavíkem břevno, ale to bylo vše. A já jel po prvním zápase, který jsem viděl, s depresí domů.

TJ Sokol Radomyšl – TJ Hluboká nad Vltavou Knights 4:5 (2:0, 2:4, 0:1)
7. Vlk (J. Řehoř), 13. Jungbauer (Jos. Slavík, Pěnička), 26. Vlk (Hora, M. Hřebíček), 26. Stauber (Šimoník) – 23. J. Šimek, 24. Miler (Oulík, E. Bahula), 27. Mil. Šesták (J. Šimek, Matys), 35. Holub (Maurenz), 57. Miler.
Rozhodčí: Hamr – Bušta, Soukup.
Vyloučení: 7:7.
Využití: 2:3.
Diváků: 80.
S. Radomyšl: Žilinčík – F. Procházka, Pěnička, M. Škoda, M. Hřebíček, Hora – Fríd, Jungbauer, Jos. Slavík, J. Řehoř, Hovora, Vlk, P. Březina, Šimoník, Stauber. Hrající trenér Radek Hovora.
TJ Hluboká: Michálek (26. Dašek) – Dušek, Robin Rákosník, Formánek, Hejda, Žlůva, Heřmánek – Oulík, Miler, E. Bahula, Fiala, Holub, Maurenz, Matys, Mil.Šesták, J. Šimek. Trenér Miroslav Šulista.

28.10.2018