Sokol Radomyšl Sokol Radomyšl

HC Sokol Radomyšl

 

p1080775 p1080803 p1080806 p1110543 p1150971 b-martin-marik-vyrovnal_0

Úvod úspěšně za námi

Tak se to povedlo!! Dnes se hrál v Písku zápas prvního kola krajské ligy mezi Sokolem Radomyšl „A“ a Lokomotivou Veselí nad Lužnicí. Zápas začal v duchu ukončené loňské sezóny, která byla plná převahy našeho týmu v mnoha zápasech a festivalu neproměněných šancí a to zejména v prvních polovinách všech třetin. V základní sestavě nastoupil místo zraněného Kuby Myslivce junior David Havelec a nutno říci, že zejména v první polovině zápasu mužstvo notně podržel. Nebýt jeho, nemusel být po první třetině stav na ukazateli skóre 1:0 pro Sokol, když se v čase 3:28 trefil po nahrávce Tomáše Růžičky Ondřej Gába. Do druhé třetiny jsme si schovávali největší trumf. Nastoupila naše nová posila Milan Bláha  a po mírném rozkoukání po náročné cestě a po shlédnutí gólů v síti soupeře, které dali Jakub Bican a opět Ondřej Gába, nastalo jeho galapředstavení. V čase 30:53 dal svůj první gól, kterým zvyšoval na 4:0 a v jednačtyřicáté minutě dával gól na 5:2 (hosté mezi tím po uspokojení našich plejerů a menší koncentraci stihli snížit) po samostatné akci. Hattrick pak zkompletoval ve 44. minutě a jako bonbónek přidal ještě 4. gól v minutě padesáté druhé. Hostům jsme pak povolili opět dvěma góly po ztrátě koncentrace udělat ze zápasu menší drama, které rázně odmítl Dan Jungbauer, který v čase 55:35 vstřelil osmý gól a zápas jsme pak už nepustili. Je potřeba pochválit bojovný výkon celého družstva, velmi dobrý výkon brankáře a střeleckou potenci Milana Bláhy. Jen tak dál, ve sváteční den nás čeká v Jindřichové Hradci Velká Radouň. Třetiny1:0,3:2 a 4:2. Góly Milan Bláha 4, Ondřej Gába 2, Jakub Bican 1, Daniel Jungbauer 1.

Informace o článku

Datum
25.09.2011

Autor
Homér

Kategorie

Comments are closed.