p1080778 p1150575 p1110553 p1150963 p1150970 strelec-tomas-burkon-myslivec

Radši ani nepsat…

Splním si svou redaktorskou povinnost a napíšu pár řádek o dnešním zápase s Durou, i když bych nejraději přilepil prsty na klávesnici, abych nemohl psát (to by se mi ale špatně spalo). Dostali jsme to totiž docela řádně za uši. Ač byla první třetina docela vyrovnaná (nebo alespoň její část), tak ve druhé a zejména ve třetí třetině se rozjel brankostroj Dury a padalo nám do brány gólů, jak kapříků rozhodčím ve fotbale. Z naší strany už to byl v poslední třetině zmar nad zmar, nedali jsme góly ani z vyložených šancí a vůbec: nejlepší bude na takovýto zápas zapomenout a vrhnout se ke světlým zítřkům. V rozčilení jsem zapomněl, kolik to vlastně skončilo (snad 8:3 ve prospěch Dury, ale moc jistej si nejsem).

Naše góly: Miroslav Kastner, Martin Všetečka, Pavel Hejl

05.10.2011