p1150592 p1110535_0 p1110566 dsc_2591 dsc_2598 dsc_2611

První vyhrání snad z kapsy nevyhání

Konečně začala i sezóna mužstvu „C“. Dnes jsme se střetli s mužstvem Kasejovic. Poté co jsem nahlásil čas zápasu, přihlásilo se mi krásných 16 lidí, až jsem měl strach, jestli budu mít tolik dresů. Postupem času se však objevili u přhlásivších se různé neduhy, jako rýmička, kašlíček, vytřeštěný zrak a vyplazený jazyk a nakonec jsem byl rád, že se nás sešlo alespoň deset, abychom mohli vystřídat dvě pětky. Na soupeře jsme vlétli a nenechali jsme ho rozvinout hru. První 3 střídání se hrálo pouze v obranném pásmu soupeře. Šancí mraky, ale góly nikde. Rozstříleli jsme se až po polovině první třetiny, kterou jsme vyhráli 5:1. Pak se brankostroj zastavil. Šancí přibývalo, tlak neustával, ale výsledkem bylo, že se otevřelo pán oken v obraně a soupeři jsme dovolili protáhnout našeho zkřehlého gólmana. V poslední třetině jsme pálili jak u Verdunu ze všech pozic a co jsme nedali, to se nedá ani popsat. Mistrem nad mistry v zahazování šancí byl Franta Náprstek, až jsem se ho musel zeptat, co mu zaplatili, že střílí neustále vedle nebo do brankáře. Vstup do soutěže se povedl a doufejme, že příští zápas s Agro Blatná se vydaří taky. Jediné co nás trápí, je marodka.

Branky: 3x Zralý, 2x Kropík, 2x Náprstek, 2xŠůs, Procházka,  Hackl

09.10.2011