p1110567 dsc_0326 dsc_0338_0 dsc_2655 dsc_2871 dsc_2578

Tak se neurodilo

Když jsem mluvil v upoutávce na dnešní zápas s Blatnou jako našem neoblíbeném soupeři, tak se to beze zbytku vyplnilo. Obě mužstva nastoupila v devíti lidech, protože zejména na naší straně byla poměrně velká marodka. Do obrany se naskládal nemocnej Fanda, nemocnej Píp a nemocnej já, takže jsme si mohli zpívat tak pochod marodů a ne hrát. Nicméně první třetina byla velice vyrovnaná, dali jsme první gól a dlouho vedli. Bohužel v rozpětí jedné minuty na konci první třetiny a na začátku druhé třetiny se skóre se díky naší nekoncentrovanosti skóre otočilo. Opět bylo šancí na dva zápasy, ale bohužel nic se nám nepovedlo proměnit. Do třetí třetiny jsme nastoupili s vůlí výsledek vrátit, ale soupeř dal šťastný třetí gól a už jsme se vezli. V útoku jsme neustále tlačili, stále bez výsledku a tak při několika závarech před naší brankou a krásné individuální akci soupeře jsme dostali další góly a bylo po zápase. V závěru jsme pouze zkorigovali na konečných 2:5 a ještě trefili tyčku a to bylo vše. Snad v příštím týdnu bude víc lidí, abychom proti silnému týmu z Jetenovic zabodovali.

Góly: Ladislav Kropík, David Šulc

15.10.2011