p1080776 p1080796 roman-sulcik-dal-branku-jakubu-myslivecovi dsc_0309 dsc_0330_0 dsc_3027

To zas bude den

Tak ani nevím, jestli se mám radovat nebo spáchat rituální sebevraždu. Neděle bude totiž dnem „D“ (asi budeme muset mužstvo „D“ založit – to by měli pánové Tyrš, Fügner a Thurn-Taxis radost), páč ráno v 9.00 hraje v Sušici mužstvo „C“, odpoledne ve 2 hodiny ve Strakonicích mužstvo „B“ a nakonec večer ještě v Milevsku mužstvo „A“, na něž nečekají ani Boston Kluky ani Toronto Hrejkovice, ale Božetické Plameny. Hříčkou osudu vyšly všechny zápasy v jeden den, takže pár lidí bude na roztrhání, rozvod a pokud to všechno zvládnou tak k zulíbání (jenom ne od náčelníka). Mužstvo „C“ hraje s HC Štíři Jetenovice, což je vítěz všech ročníků trvání Šumavské hokejové ligy a na nás záleží jestli jim zkřížíme plány na další vítězství. To je ovšem závislé od toho jak se sejdeme. Odpoledne Jihospol s mužstvem „B“. Tady věřím v prolomení nelichotivé bilance a přetržení šňůry prohraných zápasů (v tu jsme věřil i minule a jediné, co jsem přetrhl, byla tkanička), ale každý zápas je jiný, tak uvidíme. No a nakonec áčko, to doufám, že dosáhne na body, protože čekám konečně prohru Krumlova v Hradci s Radouní, Tábora doma s Humpolcem a jasný tip pro sázkaře je prohra Strakonic v Soběslavi. Zrovna jsem to vyvěštil z koulí.

19.10.2011