p1110536 p1110554 radek-volf-a-radomysl dsc_0327 dsc_0331 dsc_0337

Předskokani dobrý

Tak by se asi dal charakterizovat dnešní výlet členů Sokolské jednoty našeho mužstva „C“ do Sušice, kde se utkalo s týmem HC Kasejovice. Samozřejmě nejdůležitější událostí dne bude večerní ples. ale my jsme jako předskokani splnili svůj cíl. Ráno jsme se sešli pěkně před zimákem ve Strakonicích plni elánu na dnešní zápas. Protože jsem měli hrát s jedním ze slabších soupeřů, tak se celá ranní siesta nesla ve znamení vtipkování s párou u pusy. Jediný, kdo opět zdržoval (pravděpodobně ladil kytaru na večer), byl Franta Náprstek, kvůli kterému se odjezd opět opozdil. Nicméně se nás sešlo deset všehoschopných borců, kteří asi předpokládali, že puky asi samy přiletí až na hokejku a ještě padnou do brány. No a první třetina se nesla ve znamení naší snahy dát gól, ale prvních asi deset minut svítil na ukazateli stav 0:0. Začínali jsme být nervózní, protože i když nějaké góly padly, tak soupeři se podařilo snížit. Vyrukoval na nás s perfektní defenzivní taktikou po vzoru Tampy Bay a my se s tím nějak neuměli srovnat. Nicméně postupem času se přeci jenom projevila hráčská kvalita, která byla na naší straně (nebo jsme si to alespoň mysleli) a soupeři jsme začali sázet jeden gól za druhým, zejména ve třetí třetině. Našlo se i pár věcí, které stojí za zmínku. Byl jsem dnes na soupisce jediný čistokrevný obránce, takže naše útočná esa valící jeden útok na soupeře za druhým, jako je Míra Majer, musela do obrany a já jsem zase předved hru ve stylu opičky Žofky. Jenom nesmím říkat, že to bylo tím, že jsem stoprocentní neumětel, ale musím říct, že jsem měl starost o zdraví našeho gólmana, aby si taky zachytal, zahřál se a neodnesl to rýmičkou. Konečný výsledek byl asi 17:2 a střelce po mě nechtějte, to si nemůže pamatovat ani Einstein. Doplním je, až bude oficiální zápis.

26.11.2011