p1150596 p1110537 p1110549 p1110550 jan-marousek radomysl-na-kolenou-s-pukem-david-kovar

Servis po plese se nekonal

Budu nějak zjišťovat podrobnosti, ale servisní služba od Davida se nekonala, páč po příjezdu našich zlatých hochů (podle množství zlatavého moku co včera vypili) jim bylo sděleno, že utkání je odloženo a že posílali před měsícem mail. Prošel jsem během poslední půl hodiny všechny maily za poslední 2 měsíce, co dorazili na oficiální adresu SOKOLA Radomyšl a nenašel jsem nic ani po tak důkladné lustraci, kterou by mi závidělo i V. oddělení Sboru národní bezpečnosti. Takže si myslím, že tento zápas skončí asi před komisí. Jenom nevím před jakou, asi interupční. Tak jsme myslel, že po včerejším plese budu pět ódy na výkon týmu ještě v deriliu (protože co jsem viděl, tak to nebylo možné do večera vystřízlivět) a můžu si tady maximálně vyprávět Sněhurku a sedm trpaslíků. Strakonice prý v 38. minutě odešli z ledu ve Veselí, tak budou mít pánové na svazu co dělat.

27.11.2011