p1080790 p1150574 p1110538 p1110567 dsc_0317 dsc_2875

Prohlášení k neodehranému zápasu

Zde je přepis prohlášení, které náš náčelník napsal v potu tváře dnes odpoledne nedbaje zavázané hlavy, kdy krotil skákající permoníky ze sobotní nevinné ochutnávky.

Vyjádření k neodehranému zápasu krajské ligy číslo 81 HC David Servis České Budějovice proti TJ Sokol Radomyšl

Dle delegace na měsíc listopad 2011 a rozpisu Jč RS 2011-2012 se mělo uskutečnit mistrovské utkání krajské ligy mužů mezi HC David Servis České Budějovice a Sokolem Radomyšl. Termín utkání byl stanoven na neděli 27.11. 2011 a dle delegace byla delegována trojice rozhodčích Brůha-Knor-Whitley.

V určený den a hodinu jsme se dostavili k mistrovskému utkání do Českých Budějovic (důkaz-Faktura dopravce č.110974). Pracovníky zimního stadionu jsme byli vyrozuměni, že se hrát nebude. Trenér Sokola Radomyšl, pan Radek Volf, se snažil telefonicky kontaktovat několik zástupců HC David Servis a podařilo se mu spojit s panem Fedúrem-trenérem domácího mužstva, který mu oznámil, že se zápas nekoná. Pan Volf tuto skutečnost neprodleně zavolal panu Luďku Pavelkovi, sekretáři Jč KS ČSLH. O zrušení zápasu nás nikdo neinformoval, přestože v Jč RS 2011-2012 je u jména organizačního pracovníka uveden kontakt na e-mail, fax a 3 telefonní čísla. Na uvedenou e-mailovou adresu však nikdy žádná e-mailova zpráva nedorazila a to ani v podobě SPAMU, které by eventuelně poštovní server zachytil (důkaz – výpis doručené pošty a spamové příhrádky z mailového klienta). Je s podivem, že nedošlo za strany domácího mužstva ani k telefonickému či jinému ověření takto závažné skutečnosti.

Věřím, že jsem poskytl dostatečné důkazy, že vina není na naší straně a tím umožnil objektivní posouzení vzniklé situace. Žádáme tímto také o uhrazení vzniklých nákladů -viz faktura č.110974.

S pozdravem

Za TJ Sokol Radomyšl