Sokol Radomyšl Sokol Radomyšl

HC Sokol Radomyšl

p1080799 p1110564 p1150972 b-david-havelec myslivec-penicka-bouska-major dsc_0330_0

Tak Sokolům upad zobák

Nádherná atmosféra, skvělí fanoušci, pohoštění zadarmo, skvělý soupeř, který zaslouženě vyhrál.  Měl to být svátek hokeje. Jenom ty pruhovaný nepasovali do tohoto konceptu. Ale po pořádku. 15 borců společně s realizačním týmem a fanoušky vyrazilo na hokejový svátek, zápas do Tábora. Očekávala se perfektní divácká kulisa, protože již první zápas v Písku byl ze strany fanoušků HC Tábor skvělý. Taky jsme byli  zvědavi, jestli nedojde opět k nějaké chybě softwaru a nevypadnou nám ze sestavy klíčoví hráči. Protože se psalo ručně, tak chyba softwaru byla vyloučena. Nicméně úlohu vadného tlustého klienta převzal vládce nad osudy hráčů v pruhovaném. První třetina byla krásnou ukázkou hokejových kvalit obou týmů. Krásné kombinace, skvělé výkony obou mužstev včetně brankářů, nádherná divácká kulisa. Stav 2:2 po první třetině ukazoval na skutečný obraz hry. Po přestávce se pak začalo jiskřit. Několik sporných vyloučení a nervová soustava byla na pochodu. Do té doby náš nejlepší hráč Zbyněk Neckář po nevinném zákroku byl vyloučen a když se ptal za co, dostal se do diskuze s rozhodčím a tam nebylo daleko k ostrému slovu a šel do sprch. Vyloučení se množila, zejména na naší straně (za zápas jsme hráli cca 30 minut v oslabení a to se tedy opravdu nedá) a góly nám začaly padat do naší sítě jak pěnkavy. Do toho ještě Zdeněk Javůrek po jedné bitce zavadil omylem o Musculus transversus abdominis laterální částí horní končetiny a šel do sprchy taky. Zápas se dohrával ve 13 lidech. A to ještě Petr Stropnický při jednom Saltu Mortale pošolíchal svoje a teď nevím buď plecko, žebírko nebo krkovičku a seděl taky. Tak jenom 12 borců dojelo k závěrečnému hvizdu. Mužstvo dřelo, snad všichni podali zodpovědný výkon, bruslili, ale nestačilo to. Tak snad příště. Neodpustím si ale poznámku. Páni rozhoddčí, HC Tábor je tak dobrým týmem, který má hokejovou kvalitu a zaslouží si vedení v krajské lize a nemá vůbec zapotřebí, abyste mu pomáhali. No ale protože jsme Sokol, v šatně jsme neskončili.

Branky: Volf 2x, Jankovský