p1080768 p1150574 p1150969 dsc_0338 dsc_0339_0 p1110888

Přetržená šňůra…

Ne na prádlo, ale vítězná šňůra mužstva „C“. Narazili jsme opět na Jetenovické Štíry a opět jsme nějak nevyhráli. Sešlo se nás deset a chtěli jsme konečně uspět. No a až do předposlední minuty druhé třetiny se nám to dařilo. Dá se říct, že tam se zlomil zápas. A byla to rána větší, něž ve středu ve 12 hodin, když se přelomí tejden. Co se stalo? 2 naši útočníci jeli 2 na nikoho (tedy jen na brankaře) a nevím jak se to mohlo stát, i když se hostujícímu gólmanovi prášilo z betonů jak v kamenolomu, síť za ním se rozvlnit nepodařilo. No a jak se tak říká nedáš dostaneš, asi za minutu nám ujel jeden jejich útočník a vymetl pavučiny pod břevnem naší klece. No místo toho abychom vedli 4:3 jsme stejným poměrem prohrávali. V poslední třetině jsme chtěli, moc chtěli, ale dva ušmudlané góly nás srazili do kolen. Podařilo se ještě snížit, ale to bylo vše. Teď nás čekají dva relativně lehčí zápasy, tak si snad dáchnem.

Branky: 2x Zralý, Mráz, Náprstek

11.12.2011