p1080789 p1080802 p1150596 p1110547 p1150968 p1150977

Tak jsme zase málem málo chlastali

Vracím se tím k naší šokující loňské prohře mužstva „C“ s týmem HC Pastouška Předmíř, kdy jsem se dozvěděl, že je to tím, že málo chlastáme. No a nechybělo moc, a dopadlo to dnes taky tak. Protože jsme se díky osobní velmi vážné zaneprázdněnosti nemohl účastnit, čerpám pouze z agenturních zpráv. Výsledek 9:6 je sice pozitivní, 3 body jsou doma, ale upřímně řečeno takto tuhý boj, jsme nikdo neočekával. Já budu postupně doplňovat informace, tak jak budou přicházet od našich borců v červenožlutém. No a zprávy nechodí nebo spíš tak rozporuplné, že asi budu muset počkat na reportáž Roberta na stránkách pastoušky. Jeden říkal že to bylo vyrovnaný, druhý, že se hrálo jen na jednu branku (co potom ale těch 6 gólů v naší síti. Aha ty jsme si dali asi sami) a třetí, že to bylo strašný. Z takovýchto informací by možná Alois Jirásek napsal 300 stránkový román Mezi mlýnskými kameny, ale já z toho nevykoumám nic. Takže budu sbírat informace dále. No a jednu jsem sebral dnes a na můj dotaz jaký to byl zápas mi bylo odpovězeno: Hele já si tak moc o tom nepamatuju vím,  ze můj gól byl dost pofidérni a náhodnej  a Fanda si roztrhl koleno. Hele musím jít přítelkyně chce jít na večeři tak čau. To jsem se toho zase dozvěděl. No, takže vím velký kulový, tak to vezmu zkrátka. S náhradním brankářem (ten náš si rád trhá ruce), se 9 hráčů vypravilo na zápas, který měl být procházkou růžovým sadem, ale když mi psal o přestávce Franta náprstek SMS: Vedeme 6:4, je to běs, tak jsem nevěděl, jestli si náhodou nedělá srandu. Soupeř posílený plejery se zkušenostmi z Důry Blatná, která vévodí okresní soutěži, byl nad míru tvrdým oříškem. No a když k tomu připočteme, že náhradní gólman neměl zrovna svůj den a co ho netrefilo, skončilo v bráně, tak byl malér málem na světě. Ještě že střelecká potence našich útočníků byla opět na vysoké úrovni. Gól si dal i sváteční střelec Míra Majer, který se připletl k puku před bránou a ač nechtěl, tak má zásah. No příště snad budu, tak napíšu reportáž. Podle posledních neověřených zpráv by měli snad nastoupit i mladý, který mám zatím na soupisce jen pro okrasu a dokázat nám starým pardálům, že tam jen nezabírají místo.

27.12.2011