p1080795 p1150594 p1150597 p1110538 p1110553 dsc_2838

Novoroční GoGo show

Tak tohle ještě Radomyšlský hokej v podnikové lize nezažil. Sešlo se nás šest, sedm, deset, dvanáct, ale aby se nás sešlo 16, tak to tu ještě nebylo. Vytvořili jsme 3 obranné dvojice a ještě jeden se střídal v útoku. Soupeř ještě asi minutu před oficiálním začátkem měl na ledové ploše 1 člověka my jsme si říkali, jestli se vůbec sejdou. Nakonec jich bylo osm a my jsme si řekli, že asi pravděpodobně odpadnou, my je utlučeme čepicema a všechno půjde tak nějak samo. No ale to ono tak vypadalo, byly chvíle, kdy jsme nepustili soupeře ani z jejich pásma. Jenže jak to u nás tak bývá, třepetala se nejprve naše síť. Opět individuální chyba, soupeř do brejku a než se Kafík v bráně nadál, tak byl puk v síti. My jsme ale tlačili, někteří tak mocně, že se na střídačce nedalo dejchat, jakej tam byl smrad a výsledkem bylo vyrovnání z hole Pavla Hejla. Druhá třetina byla opět v naší režii, jenže soupeř využil jednu přesilovku a vedl 2:1. Šancí bylo na deset gólů a dva zápasy, největší snad Venca Reichl, který netrefil z pěti metrů prázdnou bránu, protože doma to trénuje na vratech a ty jsou větší. Takže to zbylo opět na Pavlu Hejlovi, aby vyrovnal.  Třetí třetinu jsme mysleli, že je přejedeme, ale nadřeli jsme se hodně. Převaha byla jasná, doufali jsme v moře gólů, ale přišli jenom dva z hole Venci Reichla a opět Pavla Hejla a zaplať pánbůh, že máme dva body. Zapomněl jsem se zmínit o velice důležité věci, která rozhodla zápas. Při stavu 3:2 v náš prospěch, došlo opět k situaci, kdy se soupeř dostal do brejku. Ujížděl našim obráncům a Jirkovi Smolů nezbylo nic jiného, než zatáhnout za záchrannou brzdu v podobě háku, na který by se dal chytit i čtyřmetrový žralok kladivoun a poslal soupeře k zemi. A protože proti útočníkovi soupeře stál pouze promrzlý Kafík v brance, tak rozhodčímu nezbylo nic jiného, než fouknout do fujary a nařídit trestné střílení. Postižený hráč se rozjel, funěl směrem k našemu gólmanovi a my na něj pokřikovali: „Vybrusli ho!!“, což si asi vzal k srdci, protože předvedl zákrok, za který by se nemusel stydět ani Dominátor v dobách své největší slávy. Lehačka, sražené betony (my stažené půlky), výkrut, stoj na hlavě a já nevím co ještě, ale puk za brankovou čáru nepustil.

Góly: GoGo 3x, Venca Reichl 1x

01.01.2012