p1080787 p1080801 p1150960 p1150969 p1150972 dsc_0309

Kupředu zpátky ni krok!!

Republika uková svazek měst a venkova! Naše práce mor na zrádce! Písek město v lese, zdravici Vám nese! Hokejisté celého Sokola spojte se! Doufám, že ona hesla pomohou k lepším zítřkům na hokejovém poli Sokola Radomyšl. O víkendu se totiž čekají dvě důležité bitvy. Nejprve vyjedou na led v sobotu od 17.30 borci v červenožlutých dresech v Sušici, kde se utkáme v přímém souboji o 2-4 místo s celkem HC Mladý Smolivec. Potěšující je, že snad budou i někteří mladí a konečně přispějí ke společnému úspěchu. Jestli budu ale já, to je otázka. Záda mi jaksi vypověděla službu. No a naše klenoty v koruně z týmu „A“ budou dozajista hájit svoje čtvrté místo a možná i víc v neděli od 17.00 ve Vimperku. Souboj to bude jistě na ostří nože a doufám, že budeme úspěšní. Všem zúčastněným bych připomněl v duchu výše zmíněných hesel, že je potřeba se vtělit do úderníků a kladných hrdinů. Kdybyste nevěděli, co je kladný hrdina, pak vězte že: Kladný hrdina-ideální muž – mladý, s rozhalenkou, vlasy rozevláté větrem, silný, smějící se a ideální žena – dobře stavěná, opálená a ošlehaná větrem, často se šátkem na „babku“, která vydrží těžkou práci a rodí zdravé děti. Sex je ukazován jako věrné přátelství (v této charakteristice je již obsažena idea pracovní rovnosti ženy s muži). Taky nezapomeňte, že sex není práce ale zábava, protože kdyby to byla práce, tak o tom Sověti natočili film. Takže doufám, že po víkendu se budeme smát všichni.

05.01.2012