p1110538 p1110565 myslivec-penicka-bouska-major_0 roman-sulcik-dal-branku-jakubu-myslivecovi dsc_2709 dsc_2611

Tak jsme dopadli jak dělnická třída-body jsou v řiti

Nevím jak to mám vůbec napsat, nějak se mi do toho nechce. Jeli jsme na dnešní zápas  do Sušice s nadějí, že pokud vyhrajeme, můžeme uvažovat i druhém místě a dopadlo to tak, že teď můžeme uvažovat tak akorát o ……. . Ale pěkně po pořádku. Úvodem bych chtěl říct, že nejdůležitější okamžik nastal v čase 74:40, kdy jsme vstřelil svůj druhý gól v sezóně a začínám se tak v produktivitě  podobat takovým plejerům, mým vzorům, jako jsou Petr Stropnický a Jakub Bican. Kdo chcete vidět o koho jde, přijďte zítra do Vimperka na zápas našeho „A“ týmu. Ale po pořadě. Sešli jsme se v počtu 11 kusů. Poněvadž mě již nějakou dobu sužují moje zádíčka, dobrovolně jsem přenechal mé tradiční místo v obraně Martinovi Štěpánků a postavil jsem se na střídačku s tím, že budu udělovat pokyny okoukané od našeho trenéra áčka Dymáka, ale nějak se to asi zadrhlo, zřejmě nemám tak silný hlas. Samotný zápas byl velice vyrovnaný. První třetina skončila 1:1, když se nám podařilo dát gól v oslabení 3:5, což se zas tak často nevidí. Nějak se nám ale pořádně nedařila rozehrávka, takže šancí zas tolik nebylo, ale zase ty co byly, tak se dá říct, že jsme je měli proměnit. Někteří útočníci postávali na modré v naději, že k nim dorazí nějaká přihrávka, ale to by se dřív dočkali asi průjmu z nachladnutí, než tohoto. Dá se říct, že druhá třetina rozhodla. Prohráli jsme jí 0:2 a bylo vymalováno. Dobrý den měl náš brankář, který nás opravdu obdivuhodně podržel a asi zašil všechny díry ve své výstroji, protože góly, které dostal, tak za ty nemohl a chytil občas i nemožné. Jenom se mi tak trochu z té lavičky zdálo, že se válí moc po ledě a měl jsem obavu aby nenastydl. O přestávce jsem mu chtěl jít pro čaj. Do poslední třetiny jsem se rozhodl, že nastoupím i přes bolesti v kříži, aby čistokrevný útočník Martin mohl posílit útočnou vozbu. Naskočil jsem rovnou do přesilovky a nestačil jsme se divit, jak mi to jde, když jsem odpočinutej. Poslední třetinu jsme měli nějaké světlé okamžiky, ale bohužel ke konci se ze zápasu stala fraška. Naši mladí se pustili do soupeře jak kafemlejnek do kafe, rozhodčí je povylučoval, soupeř občas reagoval na zákroky neadekvátně a výsledkem byla nějaká rvačka, tresty do konce, oslabení 3:5 ve kterém jsme dostali čtvrtého góla, jen 2 lidi na lavičce na střídání a bude pravděpodobně následovat několik stop utkání a to i pro brankáře, který neunesl situaci a něco řekl od plic rozhodčímu. Je potřeba říct, že budeme muset v nějaké nálevně společně potrénovat psychiku, aby se to příště nestávalo. Horší je, že pravděpodobně nebudou k dispozici na důležitý zápas s Blatnou. No a jak jsem již řekl, v čase 74:40 jsem na modrou kam jsem se vydal, obdržel přihrávku, zpracoval jsem puk, popojel a hypnotizoval jsem brankáře. Připravil jsem si střelu švihem, zamířil, přesně nad rameno brankáře a neuvěřitelnou rychlostí 3 km/hod jsem jí vyslal úplně jinam než jsem chtěl. No a protože jsme byl odpočinutý, tak jsme ani neupadl. Ještě že tam stál na druhé straně brány soupeřův obránce od kterého se puk odrazil za bezmocného brankáře. Bohužel, tento gól 20 vteřin před koncem již nic neřešil a prohráli jsme 4:2. Takže snad se týmu „A“ zítra povede lépe. Nejmenovaným rejpalům sděluji, že reportáže píši až po utkání z osobních zážitků nebo agenturních zpráv. Zítra doufám, že bude první varianta, ale to pouze v případě, že přesvědčím mojí osmiletou dceru, že maj ve Vimperku na zimáku dobrý klobásy. Mám ji totiž zítra na starosti.

Branky: David Hackl a jeho veličenstvo král Já první

07.01.2012