p1080783 p1080794 p1150592 p1110558 p1150972 b-daniel-jungbauer

Jiskra Nejiskra, body jsou doma

Konečně jsme dostal nějaké informace ke včerejšímu zápasu od Nejvyšší opory Velkého kříže Vikomta Dymáka, tak se s vámi o ně podělím. Podrobnosti ze zápisu jako jsou jména střelců a případně časové údaje se nemusí shodovat se skutečností, protože trenér neměl brejle. Zápas v Humpolci (možná vy se dalo říct jako tradičně) byl zápasem, kam se jede stejně tak dlouho jako do Liberce, jen tam nemají Ještěd. No a hokej se tam hraje taky trošku jiný. Zejména tvrdost až někdy přehnaná je zde pravidlem. Nicméně toto byla pouze jedna část výsledku. Druhá byla ta, že beci měli asi nějakou energetickou špičku nebo co, protože čistokrevné namazání na tři góly soupeře, to už se podobá mým výkonům v OSLH. Hoši nemusíte se mnou soupeřit, já rád tuto dovednost vyhraji. Přeborníkem byl opět Kolouch, který namazal na 2 góly a asi aby mu to nebylo líto, tak se k němu přidal Burky. Alespoň pánové, že jste každý dal po gólu do soupeřovy sítě. Zajímavé na včerejším zápase je to, že o sedm gólů se postaralo 7 střelců, ale protože my jsme vyprodukovali tolik nevynucených chyb, že by se za ně nemusel stydět ani 100. hráč světového žebříčku ATP při hře proti Federerovi, pak to dopadlo jak to dopadlo.  Soupeř dokonce v 54 minutě vyrovnal na 6:6:, ale z naší následující přesilovky padl po 10 ti vteřinách gól a určil konečné skóre. Zápas to byl velice tvrdý, hlavně jeden hromotluk s soupeřově dresu si počínal občas jako Maxinoha a řezal to hlava nehlava. Na to se ale už nemohl koukat Bíca a při jednom střetu ho poslal na zem jak Karkulka vlka nebo vlk Karkulku to je jedno a jak sebou tak fláknul, natloukl si ještě o led a ten je tvrdý au au, takže po dvou marných pokusech přestal vzívat Manitua a odešel do věčných lovišť  (sprch). No a příště derby se Strakonicemi. Tak hurá na to.

Branky: Janky, Kolouch, Burky, Basa, Jungi, Mošák a Jan Bohouš Sýbek

15.01.2012