Sokol Radomyšl Sokol Radomyšl

HC Sokol Radomyšl

 

p1080769 p1110551 p1150970 dsc_0336_0 dsc_0339_0 dsc_2577

Hokejový svaz Jihočeského kraje:Sokol Radomyšl – 8:3

Tak by se asi dala okomentovat dnešní prohra našeho týmu s týmem David Servis v Českých Budějovicích. V prořídlém počtu 13 osob, nesouce na sobě břímě direktivně určeného termínu zápasu, s odhodláním porazit extraligové borce v týmu soupeře, vrhli se naši plejeři do arény pojmenované po našem národním klenotu, který se snaží zlikvidovat americký imperialista, podobně jak to bylo s naším zemědělstvím a mandelinkou bramborovou. V kabině je dobrá nálada, nedostatky v zapomenuté výstroji se řeší vrstvou oblečení navíc, místo suspenzoru mušle a pro hokejku běžel generální manager do blízkého lesíka před krajský úřad, větev z borovice pomůže. Lepší předzápasové zprávy jsme si nemohli ani přát. Nicméně zápas samotný se ze začátku nevyvíjel zas tak špatně. Minimálně do poloviny zápasu, o čemž vypovídal stav 2:3 a malá naděle na rozumný výsledek. Pak se ale naplno projevil důsledek direktivního přístupu hokejového svazu, který nařídil sehrát zápas v tomto termínu. Pouze 13 lidí, absence několika klíčových hráčů a projevila se naplno zkušenost hráčského kádru soupeře.  No nic, zítra je zápas s Hlubokou, tak snad tlaková výše nad Ruskem pomůže k zisku nějakých bodů.

Góly: Karel Mošovský, Dan Jungbauer, Jakub Bican

Informace o článku

Datum
28.01.2012

Autor
Homér

Kategorie

Comments are closed.