p1080774 p1110536 p1110554 b-strelec-tomas-burkon-marek-hruby myslivec-penicka-bouska-major_0 dsc_0338

Tak to zase vypukne

Už se to zase blíží! Vypukne zase ta davová mánie, kdy zástupy fanoušků budou šidit svoje rodiny, zaměstnavatele a rodinné hospodské, aby mohli shlédnout hokejové umění borců v dresu Sokola Radomyšl. Vzhledem k tomu, že letní příprava byla dokonalá, což jsem si všiml na přírůstcích některých členů všech týmů, dá se očekávat, že i ledová sezóna se vyvede. Máme připraveny ekvilibristické kousky ve stylu Chucka Norisse, Fantozziho a Rákosníčka. Já kupříkladu budu pracovat celou sezónu na tom, abych se naučil bruslit. Takže vzhůru do boje, soupeři třeste se! Tým „A“ začíná 22.9. v Písku, tým „B“ 30.9. ve Strakonicích a tým „C“ pak 14.10. v Sušici.

20.09.2012